اخبار

همانند سالهای گذشته طرح حامیان آب در مدارس شهرهای تحت پوشش آبفای شرق اجرا می شود

همانند سالهای گذشته طرح حامیان آب در مدارس شهرهای تحت پوشش آبفای شرق اجرا می شود
همزمان با آغاز سال تحصیلی 95-94 طرح حامیان آب و آموزش مصرف بهینه اب در سطح مدارس شهر های تحت پوشش آبفای شرق آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران در این طرح دانش آموزان از طریق سیستماتیک و آموزش مربیان نحوه مصرف درست آب را آموزش می بینندتا در آینده آب را بهترمصرف کنند .

عباسعلی جوادی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق استان تهران در این خصوص اظهار داشت : در این طرح در هر مدرسه تعدادی از دانش آموزان "حامی آب " با هدف جلب مشارکت دانش آموزان در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب انتخاب می شوند .

طرح حامیان آب بخشی از فعالیتهای فرهنگی شرکت آب و فاضلاب در خصوص نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آبی است که با توجه به کاهش نزولات آسمانی ، گرم شدن زمین و همچنین پایین رفتن سطح آب های زیر زمینی فرهنگ سازی مهم ترین راهکار مقابله با کمبود آب می باشد .

جوادی دانش آموزان را بهترین مبلغان فرهنگ صرفه جویی در جامعه و خانواده ها عنوان کرد و گفت :حامیان آب در مدارس و خانواده به عنوان رابطان شرکت آب و فاضلاب ،وظیفه ترویج فرهنگ استفاده صحیح از آب را به عهده دارند و برای حفظ و حراست از منابع آبی فعالیت می کنند ،ودر پایان از همکاری های صمیمانه آموزش و پرورش مناطق با شرکت آبفای شرق برای اجرای برنامه های آموزشی و ترویجی در مدارس قدردانی و ابراز امیدواری کرد این برنامه ها منجر به فرهنگ سازی در راستای استفاده بهینه از آب در جامعه شود .

۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵
روابط عمومی وآموزش همگانی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید