اخبار

بازدید دانش آموزان مدرسه شهید شهر تاش تهران از تصفیه خانه آب پردیس

بازدید دانش آموزان مدرسه شهید شهر تاش تهران از تصفیه خانه آب پردیس
با هدف آشنایی با چگونگی آماده نمودن آب قابل آشامیدن ، دانش آموزان پایه های دوم و سوم دبستان شهید شهر تاش تهران از تاسیسات تصفیه‌خانه آب شهر پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران، تعداد ٦٠ نفر از دانش‌آموزان پسر در این بازدید  از نزدیک در جریان فعل و انفعالات تصفیه‌خانه آب قرار گرفتند و از توضیحات کارشناس این قسمت  بهره‌مند شدند.

 در این بازدید دانش آموزان ضمن بررسی و دریافت توضیحات کامل توسط کارشناس بهره برداری در خصوص روند تصفیه آب ، با قسمتهای مختلف تصفیه خانه از جمله پیش صافی،  صافی شنی کند، نحوه گندزدایی، مخازن ذخیره، دستگاههای تله متری و ایستگاه پمپاژ آشنا شدند.

عباسعلی جوادی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق  با اشاره به استقبال گسترده دانش آموزان و معلمان  در سال تحصیلی جاری از برگزاری چنین بازدیدهایی اظهار امیدواری کرد ؛ در سال جدید با کمک مربیان ودانش آموزان این برنامه‌های  ارزشمند با سرعت بیشتری عملیاتی شود و ما شاهد مشارکت بیشتر مردم در مسیر آموزش و اجرای روش‌های مصرف بهینه آب باشیم.

در پایان دانش آموزان از بخشهای مختلف تصفیه‌خانه  بازدید و  درهر مرحله توضیحات لازم برای آنها از سوی مدیر تصفیه‌خانه  ارائه شد.

۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۵:۴۱
روابط عمومی وآموزش همگانی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید