اخبار

بازدید معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران از تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب شهر پردیس

بازدید معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران از تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب شهر پردیس
طرح های آب و فاضلاب، تاسیسات و مخازن شهر پردیس توسط معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان تهران مورد بازدید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق،  مهندس براتی و هیات همراه  از نزدیک ، از روند و نحوه اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب پردیس بازدید کرد.

 درادامه با هماهنگی های انجام شده ،  از تاسیسات تصفیه‌خانه آب  و مخازن ذخیره شهر پردیس نیز بازدید بعمل آمد.

مهندس براتی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این پروژه‌ها و بررسی مشکلات و کمبودها ، دستور لازم برای تسریع در روند عملیات اجرایی آنها را صادر کرد و برای تجهیز بخش های مورد نیاز تصفیه‌خانه، راهنمایی‌های لازم را ارائه داد.
معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران در ادامه درباره تصفیه خانه فاضلاب پردیس نیز گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مهندس صفدری مدیرعامل آبفای شرق پروژه تا کنون پیشرفت خوبی داشته که با آینده‌نگری و برنامه‌ریزی باید 5-4 درصدی که به تاخیر افتاده را جبران نمود.

این گزارش همچنین حاکی است مسولان آبفای شرق در بازدید فوق قول حمایت معاونت مهندسی و توسعه آبفای استان تهران در راستای تسریع در تامین منابع مالی جهت اتمام عملیات اجرایی ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس‌ را گرفتند.

لازم به ذکر است این دو تصفیه‌خانه برای منطقه شرق از اهمیت بالایی برخوردارند به طوریکه  آبرسانی سه شهر پرجمعیت پردیس، بومهن و رودهن را بر عهده دارد.

گفتنی است در بازدید یاد شده، مدیر عامل، معاون مهندسی و توسعه، مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی و مدیر تصفیه‌خانه پردیس نیز گروه بازدید کننده را همراهی کردند.

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۵۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید