اخبار

با حضور اکیپ بحران آبفای دماوند مانور ولایت در حوزه فرمانداری برگزار شد

با حضور اکیپ بحران آبفای دماوند مانور ولایت در حوزه فرمانداری برگزار شد
اکیپ بحران آبفای شهر دماوند همگام با سایر ارگانهای دولتی و خصوصی این شهرستان در مانور ولایت که از سوی ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل فرمانداری طرح‌ریزی شده بود ، حضور داشت.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، در این مانور کارکنان امور بهره‌برداری دماوند اعم از مدیر، پرسنل بهره‌برداری و حراست در محل مورد نظر حضور بهم رسانده و صحنه‌های یک حادثه واقعی را باز‌سازی کردند.

بر اساس این گزارش با اعلام حادثه ، اکیپ حوادث و تجهیزات آبرسانی به محل اعزام و اقدام به رفع شکستگی دو مورد حادثه در اقطار 110 و 63 پلی‌اتیلن در حداقل زمان ممکن کردند.

این گزارش همچنین حاکیست ، در این مانور که به منظور سنجش میزان آمادگی نهادها و ارگانهای خدمات‌رسان در زمان وقوع هرگونه بحران برگزار شد، اکیپ آبفای شهر دماوند با کلیه لوازم و تجهیزات از قبیل تانکر آب سیار، خودروهای امداد‌رسانی با کلیه تجهیزات از قبیل موتور برق، پمپ کف‌کش، دستگاه برش، بیل مکانیکی و کلیه لوازم مورد نیاز جهت رفع مشکل شرکت کرد.

لازم به ذکر است آقای محمودی فرد فرماندار شهرستان به صورت اختصاصی از محل اسکان و تجهیزات آبفای دماوند در مانور یاد شده بازدید بعمل آورد.

۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۵۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید