اخبار

جلسه شورای معاونین آبفای شرق استان تهران برگزار شد

جلسه شورای معاونین آبفای  شرق استان تهران برگزار شد
نشست ماهیانه معاونین شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در محل سالن کنفرانس دفتر مدیرعامل این شرکت برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، در ابتدای این جلسه مجتبی صفدری مدیرعامل شرکت ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه،به گزارش عملکرد شرکت متبوع خود در معاونت‌های مختلف پرداخت  و از اقدامات صورت گرفته در این حوزه‌ها  ابراز رضایت نمود.

وی در خصوص افزایش جمعیت در شهر پردیس گفت: با بالا رفتن آمار جمعیت در شهر پردیس، در آینده جمعیت شرق تهران به یک میلیون نفر می‌رسد که می‌بایست از هم‌اکنون پیش‌بینی‌های لازم در مورد تامین منابع آبرسانی صورت پذیرد.

مدیر‌عامل آبفای شرق ضمن تاکید بر اعمال پاسخ سریع‌تر به مکاتبات داخلی و خارجی به ویژه استان تهران افزود: ایجاد درآمد برای سال‌های آتی از مواردی است که همواره باید مورد نظر مدیران و معاونین شرکت قرار گیرد.

مهندس صفدری همچنین در ادامه بر بحث شهر محوری ،برون‌سپاری خدمات شرکت به بخش خصوصی و پیشرفت تعهدات بودجه‌ای شرکت‌ها تاکید و ابراز داشت: با حضور مستمر معاونین و مدیران در واحدها و نظارت بر اقدامات انجام شده می‌توان تا حد بسیاری استرس شهرمحوری را از آنان کاست. ضمن آنکه طی مدت دو ماه که از اجرای سیاست شهر‌محوری می‌گذرد نتایج خوبی حاصل شده و بایستی به همین نحو تقویت شود.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به توافق هسته‌ای انجام شده و هجوم شرکت‌های خارجی جهت سرمایه‌گذاری باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کرده و پروژه‌هایی را آماده بهره‌برداری در دسترس داشته باشیم تا به محض ایجاد این موقعیت نهایت استفاده لازم  صورت گیرد.

در پایان معاونین ستادی نقطه‌نظرات خود را جهت پیشبرد اهداف شرکت مطرح کردند.
۵ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید