اخبار

برگزاری دوره های آموزشی مدیریت مصرف آب برای بانوان مهدیه و زینبیه شهر رودهن

برگزاری دوره های آموزشی مدیریت مصرف آب برای بانوان مهدیه و زینبیه شهر رودهن
با حضور بیش از 150 نفر از بانوان جلسه آموزش قرآن در مهدیه و زینبیه شهر رودهن، دوره های آموزشی مدیریت مصرف آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق،  کارشناس دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران هدف از برگزاری این دوره ها را ترویج و آموزش همگانی مدیریت مصرف آب دانست و افزود: به همین منظور، 2 دوره آموزشی برای بانوان خانه‌دار شهر رودهن برگزار شد.

سیده اشرف هاشمی ادامه داد: در این کارگاه های آموزشی مباحثی همچون شاخصهای کیفی آب، منابع تامین آب، نحوه مصرف آب چاه ، چشمه  و رودخانه ها،  بهسازی چاه ها و گندزدایی مخازن، معایب و مزایای دستگاه های تصفیه آب و آبهای معدنی موجود در بازار ارایه شد.

وی  با اشاره به فراگیری مبحث کمبود آب در دنیا اظهار داشت: مدیریت مصرف آب در بین تمامی اقشار جامعه ضروری است.

هاشمی کاهش آب سفره های زیرزمینی ، عدم استفاده بهینه از آبهای سطحی  و افزایش جمعیت را از جمله دلایل کمبود آب عنوان و تصریح کرد: حفاظت و نگهداری از این مایه حیات و زندگی بخش، وظیفه ای همگانی است.

این گزارش همچنین حاکیست، در این برنامه آموزشی، بانوان ضمن دریافت هدایای تبلیغاتی از قبیل دفترچه یادداشت جیبی به توصیه ها و راهکارهای مختلف صرفه جویی ارایه شده از جانب کارشناس روابط عمومی آبفا گوش فرا دادند و با مشارکت در بحث و گفتگو و طرح سئوالات خود در خصوص آب، با روش‌های صرفه جویی در مصرف بهینه آب آشنا شدند.

۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید