اخبار

مدیر عامل آبفای شرق: تقویت بدنه تخصصی واحدهای بهره‌برداری با استفاده از کارشناسان خبره ستادی

مدیر عامل آبفای شرق: تقویت بدنه تخصصی واحدهای بهره‌برداری با استفاده از کارشناسان خبره ستادی
پیرو ابلاغ نظامنامه جدید از سوی وزارت نیرو و آبفای استان تهران مبنی بر شهر محوری و استقلال واحدهای بهره برداری جلسه تودیع دوستانه به منظور بدرقه کارکنان ستادی و معرفی در واحدهای بهره‌برداری مربوطه با حضور مدیر عامل شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق ، مجتبی صفدری در ابتدای  جلسه اظهار داشت:  با توجه به اینکه تا پیش از این کارشناسان مستقر در ستاد ، سیاست گذاری و برنامه ریزی برای واحدهای بهره برداری را برعهده داشتند و تجارب  ارزنده ای در کارنامه خود دارند لذا با توجه به اینکه با اجرای طرح  فوق ، واحدها بطور مستقل امورات خود را انجام خواهند داد ، به استفاده از این تخصص ها و تجارب نیاز مبرمی خواهند داشت.

مدیر عامل آبفای شرق در ادامه ضمن اشاره به شایعه پراکنی‌های اخیر در خصوص جابجایی کارکنان ابراز داشت: این جابجایی ها صرفا در راستای اجرای سیاست های جدید از سوی آبفای استان تهران و همچنین تقویت بدنه تخصصی واحدهای بهره‌برداری در جریان شهر محوری  صورت پذیرفته و دلیل دیگری ندارد.

مهندس صفدری تصریح کرد: تمامی نیروها باید دارای تجربه لازم و کافی  در تمامی بخشهای کاری شرکت جهت انجام وظایف محوله باشند بطوریکه از مشاور‌‌ ین ، دلسوزانه ‌تر فعالیت کنند.

در پایان جلسه نیز مدیرعامل به سوالات و نکات مجهول همکاران پاسخ داد.

گفتنی است این جلسه به نوعی تقدیر و تشکر از زحمات این عزیزان بوده و امید است که کارشناسان خبره ستادی بتوانند در کمترین زمان ممکن در امر مستقل شدن واحدهای بهره برداری بهترین کارایی را داشته و این امر را تسریع نمایند.

 

 

 

 

 

 

 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۲۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید