اخبار

آموزش مصرف بهینه آب در پیش دبستانی” طرح نو” شهرستان پردیس

آموزش مصرف بهینه آب در پیش دبستانی” طرح نو” شهرستان پردیس
شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ، کارگاه آموزش مصرف بهینه آب را در پیش دبستانی طرح نو شهرستان پردیس برگزار کرد.

 به گزارش روابط عمومی آبفای شرق ، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت در این خصوص اظهار داشت :  آموزش فرهنگ مصرف بهینه آب و استفاده صحیح و درست از این مایه ی حیاتی در بین کودکان از  بستر مناسبی برای آموزش و قالب سازی فرهنگی برخوردار است.

وی افزود: فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب یک موضوع فرا بخشی است و همه اقشار جامعه و همه دستگاه‌ها باید خود را  ملزم به فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب‌ نمایند.

عباسعلی جوادی با بیان اینکه نادیده گرفتن مصرف بهینه آب در جامعه موجب مصرف بی‌رویه شده است اعلام کرد: در حال حاضر کشورهای توسعه ‌یافته با اینکه از لحاظ منابع آبی با محدودیت مواجه نیستند اما مصرف سرانه آب در این کشورها به‌ مراتب کمتر از ایران است که چند سال اخیر با پدیده خشکسالی مواجه شده است و این امر بیانگر نادیده گرفتن مصرف بهینه آب در جامعه است.

مدیر روابط عمومی آبفای شرق در ادامه  به اهمیت آموزش در خردسالی اشاره کرد و ابراز داشت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مهدهای کودک در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب بسیار مؤثر بوده و باید تدابیری با همکاری دستگاه‌های مختلف لحاظ شود تا مصرف بهینه آب در سنین مختلف به‌ویژه در دوران خردسالی مدنظر قرار گیرد تا در نهایت از مصرف بی‌رویه طی سال‌های آینده جلوگیری به عمل آید.

گفتنی است  در پایان برنامه چند تن از کودکان با شرکت در یک مسابقه بصورت بداهه داستانهای زیبا در خصوص آب و صرفه جویی برای سایر کودکان تعریف کرده و مورد  تشویق حاضرین قرار گرفته و جوایزی نیز دریافت کردند .
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید