اخبار

مدیرعامل آبفای شرق در جلسه شورای معاونین و مدیران: درسال جدید برهمت و تلاش خود بیافزاییم

مدیرعامل آبفای شرق در جلسه شورای معاونین و مدیران: درسال جدید برهمت و تلاش خود بیافزاییم
نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران آبفای شرق استان تهران در سال 94 در محل سالن اجتماعات دفتر مدیرعامل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران، درابتدای این جلسه ضمن بررسی و ارائه گزارش عملکرد سال گذشته ، معاونین و مدیران ستادی ، پیشنهادات جدید و برنامه ریزی جهت اقدامات سال جدید و راهکارهای اجرایی بسیار سازنده در جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف شرکت را بیان کردند.

 مهندس صفدری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران درآغاز سخنان خود در خصوص عملکرد مجموعه آبفای شرق در سالی که گذشت اشاره کرد و اظهار داشت : براساس گزارشات ارائه شده با عملکرد موفق و خوبی در این شرکت مواجه بوده ایم و چند برابر همین انتظار را هم در سال جاری داریم. وی در همین راستا افزایش همت و تلاش همگان را خواستار شد.

 مدیرعامل آبفای شرق در ادامه ضمن بیان این مطلب که  اساسی ترین مسئله برنامه ریزی منابع آب، ایجاد تعادل منطقی بین این منابع محدود و مصارف فزاینده می باشد تصریح کرد: فرهنگ سازی می تواند بسیاری از مشکلات کنونی در زمینه مصرف سرانه

آب را از میان ببرد . وی دراین زمینه برفعالیت های فرهنگی در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه و جلوگیری از مصرف بی رویه آب تأکید نمود .

صفدری در مورد اقدامات انجام‌شده جهت عبور از مشکلات تامین آب در فصل گرم سال، خاطر نشان ساخت:  ضمن پیگیری برنامه‌هایی که در ساختار مدیریت مصرف و هدر رفت آب انجام شده است و البته با همیاری مشترکان امیدواریم با کم‌ترین مشکل تابستان سال جاری را سپری کنیم.

مدیر عامل آبفای شرق در بخش دیگری از سخنانش تعیین تکلیف اجناس مازاد ، ضایعات و اسقاط انبار و  تبدیل اجناس فوق از طریق شرکت‌های ذیصلاح، مشخص و شفاف سازی قراردادها و اصلاح تعرفه‌ها را از معاونین مربوطه خواستار شد.

مهندس صفدری در پایان با اشاره به سخنان وزیر نیرو مبنی بر جانشین پروری و ارتقاء نیروهای جوان شرکت و همچنین بحث شهر محوری ، بررسی کمی نیروی انسانی ستاد و استفاده از کارکنان ستادی در واحدهای بهره‌برداری را مورد تاکید قرار داده و از معاونین و مدیران خواست در اسرع وقت افرادی که در بخش بهره‌برداری تاثیر‌گذارتر هستند را به منظور انجام خدمات لازم در واحدهای بهره‌برداری اعلام کنند.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۲۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید