اخبار

برگزاری نشست مدیرعامل آب و فاضلاب شرق استان تهران ، معاونین و مدیران ستادی

برگزاری نشست مدیرعامل آب و فاضلاب شرق استان تهران ، معاونین و مدیران ستادی
نشست آغاز سال معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با حضور مهندس مجتبی صفدری مدیر عامل شرکت در سالن کنفرانس ساختمان ستادی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، مدیر‌عامل شرکت در ابتدای این نشست ضمن تشکر از معاونین و مدیران به جهت گذراندن حادثه سیل در منطقه رودبار‌قصران  ، طی سخنانی با تاکید بر اهمیت فعالیتها  اظهار داشت: بدان جهت که آب و منابع تامین آن بسیار کمیاب و محدود می‌باشد، همه ما باید با برنامه ریزی دقیق و مدون در جهت کاهش هدر رفت آب اقدام و حرکت نمائیم.

مجتبی صفدری در ادامه افزود: پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه مشترک شورای معاونین و مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه استان در پایان فروردین ماه سال جاری در رابطه با مشکلا ت مالی ناشی از عدم ابلاغ افزایش تعرفه درآمد ‌های جاری در بودجه سال 94، تهیه برنامه گذر از بحران مالی در بخش جاری برای شش ماهه اول سال را از معاونین و مدیران شرکت خواستار شد.

مدیرعامل آبفای شرق ابراز داشت: به منظور تحقق برنامه فوق ضروری است تا صرفه‌جویی در سرفصل‌های مذکور صورت پذیرد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس ظرفیت‌های قانونی پیش‌بینی شده در بودجه 94 رویکرد واگذاری پروژه‌ها تغییر کرده است ، ضرورت نظام مستند‌سازی در اجرای طرح‌ها از سوی پیمانکاران را مورد تاکید قرار داد.

صفدری همچنین اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام را با توجه به بحرانی بودن شهرها خواستار شد.

مدیر‌عامل آبفای شرق در بخش دیگری از سخنانش با  اشاره به تشکیل کارگروهی در خصوص نظم‌دهی به بودجه شرکت تصریح کرد: پمپ‌ها و وسایلی که برای شرکت خریداری می‌شود باید ضمن دارا بودن کم‌ترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته‌باشند .

وی در پایان از معاونین و مدیران درخواست کرد  افرادی که در بخش تخصصی خود  کارایی لازم را ندارند جهت انجام جابجایی های لازم به مدیریت معرفی کنند.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید