اخبار

در آبفای شرق استان تهران به اجرا درآمد تکمیل کلکتور خط انتقال تصفیه‌خانه فاضلاب شهر پردیس

در آبفای شرق استان تهران به اجرا درآمد تکمیل کلکتور خط انتقال تصفیه‌خانه  فاضلاب شهر پردیس
با هدف انتقال فاضلاب اراضی مسکونی فازهای یک تا پنج شهر پردیس به تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر کلکتور خط انتقال فاضلاب پردیس تکمیل شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق ، مهندس طهرانی مدیر امور اجرایی طرح‌های جمع‌آوری و تصفیه‌‌خانه فاضلاب ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: خطوط انتقال فاضلاب غرب پردیس و شاخه شرقی آن تا ورودی به تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس به منظور انتقال فاضلاب اراضی فازهای یک تا پنج این شهر به طول 507 متر در قطرهای 1000 و 1200 به جنس پلی‌اتیلن و جی‌آر‌پی با هزینه ای بالغ بر 750 میلیون ریال به مرحله اجرا درآمد.

وی در ادامه افزود: برخورداری از خدمات شبکه فاضلاب از مطالبات دیرینه مردم این شهر بوده که متأسفانه به دلیل برخی از مشکلات اعم از عدم تحویل به موقع زمین تصفیه خانه و اعتبارات کافی جهت تکمیل تاسیسات فاضلاب ، تاکنون اهالی شهر پردیس به طور کامل از خدمات شبکه فاضلاب بهره مند نشده  اند . بر این اساس تلاش مجموعه آبفا بر آن است تا هرچه سریع‌تر با تکمیل تصفیه خانه  فاضلاب این شهر و خطوط انتقال فاضلاب به این نیاز شهروندان جامه‌ی عمل بپوشاند.

لازم به ذکر است تا پایان سال 93 ، پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه فاضلاب شهر پردیس در بخش ابنیه 77 درصد و در بخش تجهیزات برابر با  پنج  در صد اعلام شده است.

۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید