اخبار

سه حلقه چاه آب شرب توسط شرکت آبفای شرق حفر شد

سه حلقه چاه آب شرب توسط شرکت آبفای شرق حفر شد
از ابتدای سال جاری تا کنون سه حلقه چاه جدید توسط شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران حفر ، تجهیز و راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی و به نقل از معاون مهندسی و توسعه این شرکت ،  با توجه به کاهش شدید بارندگی و در نتیجه کاهش دبی چاه های در حال بهره برداری و به منظور جبران بخشی از آب مورد نیاز مشترکین و تقویت کمی آن ،  سه حلقه چاه آب شرب جدید حفر و آماده ورود به مرحله بهره‌برداری شد.

مهندس یزدانی افزود: از تعداد سه حلقه چاه حفر شده دو حلقه در شهر لواسان که چاه لشگرک  با دبی 160 لیتر  در ثانیه تکمیل، چاه دستی معروف به محیط زیست در لواسان که عملیات احداث آن انجام و حفاری آن نیز حدود 50 درصد پیشرفت دارد و چاه شماره پنج فلمن جاجرود نیز با دبی بالغ بر 150 لیتر در ثانیه  وارد مدار بهره‌برداری شده است.

وی در ادامه با اشاره به عملیات تجهیز چاه‌هایی که در سال گذشته حفر شده بودند ابراز داشت: چاه فیروزکوه با دبی بالای 35 لیتر  در ثانیه با پیشرفت 90 درصد ، دو حلقه چاه در دماوند که یکی از آنها با دبی 30 لیتر در ثانیه تکمیل و وارد مدار بهره‌برداری شده و چاه دیگر نیز در مرحله تکمیل قرار دارد.

بنابر اعلام معاون مهندسی و توسعه آبفای شرق، شهر دماوند در سال‌های گذشته با کمبود آب مواجه بوده که با حفر و تجهیز چاه‌های فوق با دبی بیش از 60 لیتر در ثانیه مشکل کم‌آبی تاحدودی برطرف می‌شود.

 

۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۳۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید