اخبار

بازدید دانش آموزان پایه هشتم گیلاوندی از تاسیسات تصفیه خانه آب شهر پردیس

بازدید دانش آموزان پایه هشتم گیلاوندی  از تاسیسات تصفیه خانه آب شهر پردیس
با هدف آشنایی با چگونگی آماده نمودن آب قابل آشامیدنی، دانش آموزان پایه هشتم دبیرستان حضرت خدیجه (س) گیلاوند از تاسیسات تصفیه‌خانه آب شهر پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران، تعداد 60 نفر از دانش‌آموزان دختر در دو گروه 30 نفره در این بازدید  از نزدیک در جریان فعل و انفعالات تصفیه‌خانه آب قرار گرفتند و از توضیحات کارشناس تصفیه‌خانه آب  بهره‌مند شدند.

 در این بازدید دانش آموزان ضمن بررسی و دریافت توضیحات کامل توسط کارشناس بهره برداری در خصوص روند تصفیه آب ، با قسمتهای مختلف تصفیه خانه از جمله پیش صافی،  صافی شنی کند، نحوه گندزدایی، مخازن ذخیره، دستگاههای تله متری و ایستگاه پمپاژ آشنا شدند.

عباسعلی جوادی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق  با اشاره به استقبال گسترده دانش آموزان و معلمان  در سال تحصیلی جاری از برگزاری چنین بازدیدهایی اظهار امیدواری کرد ؛ در سال جدید با کمک مربیان ودانش آموزان این برنامه‌های  ارزشمند با سرعت بیشتری عملیاتی شود و ما شاهد مشارکت بیشتر دانش آموزان در مسیر آموزش و اجرای روش‌های مصرف بهینه آب باشیم.

در پایان دانش آموزان از بخشهای مختلف تصفیه‌خانه  بازدید و  درهر مرحله توضیحات لازم برای آنها از سوی مدیر تصفیه‌خانه  ارائه شد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید