اخبار

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جشن بزرگ سی‌و ششمین بهار آزادی برگزار شد

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جشن بزرگ  سی‌و ششمین بهار آزادی  برگزار شد
به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان همیشه سرفراز ایران اسلامی ، جشن بزرگ و باشکوه انقلاب در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد.

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران

جشن بزرگ  سی‌و ششمین بهار آزادی  برگزار شد

   به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب  اسلامی و در گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان همیشه سرفراز ایران اسلامی ، جشن بزرگ و باشکوه انقلاب  در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران،  در سی و ششمین  بهار آزادی و در روزی  خاطره انگیز و به یاد ماندنی ، سالن آمفی‌تاتر دانشگاه آزاد رودهن میزبان جمع پرشماری از  کارکنان و خانواده آبفای شرق بود تا ضمن گرامیداشت و بازخوانی خاطرات شیرین روزهای انقلاب، لحظاتی شاد و فرح بخش را در کنار خانواده خود سپری کنند.

بنابر این گزارش، برنامه های مختلف و جذاب از قبیل موسیقی سنتی و پاپ همراه با هنرنمایی چهره خوشنام سیمای کودک (دایی چپول)، و حضور و همراهی صمیمی همکاران شرکت ، روزی  خاطره انگیز و فضایی شاد و به یادماندنی را برای حاضرین به ویژه کودکان رقم زد و مورد استقبال گسترده حاضرین واقع شد..
لازم به ذکر است با حضور مهندس صفدری  مدیر عامل شرکت  از بازنشستگان و خانواده شهدای شاغل آبفای شرق با تقدیم لوح تقدیر و هدایای ارزنده‌ای تقدیر شد.

این گزارش می افزاید: در این مراسم همچنین از مدیران ،کارکنان ،کارگران و بازنشستگان نمونه سال 92شرکت با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

از نکات قابل توجه در مراسم فوق دعوت از مدیران عامل سالهای پیشین بود که  حضور ایشان  و دیدار دوباره با همکاران بر شور و شعف این جشن افزود.

۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۲۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید