اخبار

دبستان شهید مهمانچی بومهن میزبان سومین جشنواره"فراگیری نخستین واژه آب"

دبستان شهید مهمانچی بومهن میزبان سومین جشنواره"فراگیری نخستین واژه آب"
میزبان سومین جشنواره"فراگیری نخستین واژه آب" امسال برای سومین سال متوالی جشنواره ملی "فراگیری نخستین واژه آب" درمدارس تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد که دبستان شهید مهمانچی بومهن میزبان سومین دوره از این جشنواره بود. .

دبستان شهید مهمانچی بومهن

میزبان سومین جشنواره"فراگیری نخستین واژه آب"

امسال برای سومین سال متوالی جشنواره ملی "فراگیری نخستین واژه آب" درمدارس  تحت  پوشش  شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران  برگزار شد که دبستان شهید مهمانچی بومهن  میزبان سومین دوره از این جشنواره بود. .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، امسال برای سومین سال متوالی با ابلاغ و تاکید دستورالعمل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در زمینه پرداختن به اهمیت فرهنگ سازی و  یادآوری انتقال پیامهای مرتبط با استفاده بهینه به نسل نوجوان، سومین جشنواره ملی "فراگیری نخستین واژه آب" با تصویب هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان تهران درشهر بومهن  و با حضور پرشور دانش‌آموزان مقطع اول دبستان مدرسه یاد شده برگزار شد.

کارشناس آموزش دفتر روابط عمومی آبفای شرق  در این آیین ضمن عرض تبریک به مناسبت فراگیری اولین واژه زبان فارسی (( آب )) به همه کلاس اولی ها گفت: آب موهبتی الهی است که خداوند آن را در اختیار بندگان خود قرار داده و بهترین راه تشکر و قدردانی ما انسانها از خداوند استفاده بهینه و مصرف صحیح آب و پرهیز از هدر رفت آن می‌باشد.

در برنامه آموزشی فوق همچنین برنامه‌های فرهنگی شامل برگزاری مسابقات نقاشی و شعر نویسی با موضوع آب برای دانش‌آموزان کلاس اول به اجرا درآمد.

در پایان نیز هدایایی از سوی شرکت آب و فاضلاب شرق به دانش‌آموزان اهدا شد.

 

۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۴:۴۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید