اخبار

در امور آبفای آبعلی شکستگی لوله 200 پلی‌اتیلن خط انتقال به مخزن مدرس تعمیر شد

در امور آبفای آبعلی  شکستگی لوله 200 پلی‌اتیلن خط انتقال به مخزن مدرس تعمیر شد
با تلاش کارکنان امور بهره‌برداری آبفای شهر آبعلی ، شکستگی لوله 200 پلی‌اتیلن خط انتقال به مخزن مدرس در اسرع وقت برطرف شد.

در امور آبفای آبعلی

شکستگی لوله 200 پلی‌اتیلن خط انتقال به مخزن مدرس تعمیر شد

با تلاش کارکنان امور بهره‌برداری آبفای شهر آبعلی ،  شکستگی لوله 200 پلی‌اتیلن خط انتقال به مخزن مدرس در اسرع وقت برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، مجتبی درزی رئیس امور بهره‌برداری آبفای آبعلی با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی اعلام کشیک واحد مبنی بر قطع آب شرب اداره و پست امداد در ساعت 2:30 بامداد ، اکیپ فعال در این امور بلافاصله به منظور تحقیق و بررسی به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: پس از اطلاع از مورد فوق به جهت حساسیت و اینکه این حادثه در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به وقوع پیوست ، ضمن بازدید از مخازن و تاسیسات مشخص شد که لوله 200 پلی اتیلن خط انتقال به مخزن مدرس شکسته و منجر به خالی شدن مخازن و قطع آب شرب تمامی شهروندان شهر آبعلی گردیده است.

بنابر اعلام رئیس امور آبفای آبعلی در ساعت 3:30 صبح  پرسنل امداد  این امور در محل حادثه حاضر  و طی یک اقدام ضربتی با توجه به برودت و سرمای زیاد و با وجود بارش شدید باران در منطقه ، در ساعت 7 صبح عملیات تعمیر لوله به پایان رسید.

لازم به توضیح است با توجه به تلاش بی‌وقفه پرسنل امور بهره‌برداری آبعلی هیچ گونه تماس تلفنی مبنی بر قطع آب به امور و سامانه 122 گزارش نشد.

 

۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید