اخبار

صعود بسیجیان کوهنورد آبفای شرق استان تهران به قله "دالاخانی" کرمانشاه

صعود بسیجیان کوهنورد  آبفای شرق استان تهران به قله "دالاخانی" کرمانشاه
در برنامه صعود سراسری کارکنان وزارت نیرو به قله "دالاخانی" استان کرمانشاه به میزبانی شرکت توزیع برق این استان، بسیجیان کوهنورد شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران به عنوان تنها تیم منتخب آبفا در سطح کشور ، موفق شدند این قله 3350 متری را فتح کنند.

صعود بسیجیان کوهنورد  آبفای شرق استان تهران

به قله "دالاخانی" کرمانشاه

در برنامه صعود سراسری کارکنان  وزارت نیرو به قله "دالاخانی" استان کرمانشاه  به میزبانی شرکت توزیع برق این استان، بسیجیان کوهنورد شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران  به عنوان تنها تیم منتخب آبفا در سطح کشور ، موفق شدند  این قله 3350 متری را فتح کنند.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، حسین رضایی معاون مالی و پشتیبانی و رییس کمیته ورزش این شرکت ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به عنوان میزبان مسابقات  ، تیم کوهنوردی آبفای شرق ساعت 6 صبح از شهر  رودهن حرکت و در ساعت 3 بعداز ظهر به کرمانشاه رسیدند.

وی در ادامه با اشاره به زمان و چگونگی طی مسیر افزود: گروه در ساعت 3 صبح روز پنج‌شنبه مورخ اول آبان‌ماه جاری حرکت و با عبور از روستای قوری‌چای و پس از استراحت کوتاهی ، صعود به پناهگاه  دالاخانی آغاز و با موفقیت تمامی افراد تیم  کوهنوردی در ساعت 18 به پایان رسید.

گفتنی است دالاخانی با ارتفاع 3350 متر در روستای قوری چای شهرستان سنقر استان کرمانشاه بعد از قله پرو ، دومین قله بلند و یکی از مهمترین و سخت ترین قله های این استان است که مسیر صعود  آن  دارای  شیب‌های تند و سنگی می‌باشد.

لازم به توضیح است  تیم  بسیجیان کوهنورد آبفای شرق را خانمها فرزانه فغانی،زینب رستمی و آقای ایرج فرشباف تشکیل دادند.

۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۰:۲۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید