اخبار

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس  در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد
همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب (ع) در محل نمازخانه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد.

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس  به همت پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب (ع) در محل نمازخانه  شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، در این مراسم که طبق برنامه ریزی‌های بعمل آمده از سوی پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب (ع) و  با حضور مدیران ، معاونین و کارکنان بسیجی شرکت برگزار شد ، آقای امینی مدرس و پژوهشگر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس طی سخنانی اظهار داشت :  تشکیل این مراسم به نوعی تجدید پیمان با آرمان ‌های انقلاب و امام (ره) است و باید این آرمان ‌ها مرتب در دل و جان ما پویا و مقدم بر اهدافی که در زندگیمان پیروی می‌کنیم باشند.
وی در ادامه به ارائه خاطراتی از ارزش و جایگاه والای مقام شهیدان در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس پرداخت.
امینی افزود: دوران جنگ برای ما دورانی افسانه‌یی است. نه این که جنگ خوب باشد، این دو موضوع اشتباه نشود. ما نتوانسته‌ایم جنگ را درست تعریف کنیم. باید منظور واقعی‌مان را نشان دهیم که چرا افراد می‌آیند با شعف درباره آن روزها صحبت می‌کنند.

لازم به توضیح است عطر افشانی گلزار شهدا با حضور مسئولان شرکت ، دیدار با خانواده شهدا و اعزام کارکنان به مرقد مطهر حضرت امام (ره) از دیگر برنامه‌های پایگاه مقاومت بسیج آبفای شرق در هفته دفاع مقدس می‌باشد.

۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید