اخبار

تقدیراز خبرنگاران حوزه آبفا بمناسبت روز خبرنگار

تقدیراز خبرنگاران حوزه آبفا بمناسبت  روز خبرنگار
همزمان با فرارسیدن روزخبرنگار ، طی مراسمی درشرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ، خبرنگاران فعال در منطقه مورد تجلیل و قدردانی قرارگرفتند .

تقدیراز خبرنگاران حوزه آبفا بمناسبت  روز خبرنگار

همزمان با فرارسیدن روزخبرنگار ، طی مراسمی درشرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ، خبرنگاران فعال در منطقه مورد تجلیل و قدردانی قرارگرفتند . 

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، همزمان با سالروز خبرنگار در مراسمی که با حضور خبرنگاران فعال در منطقه شرق استان تهران در سالن کنفرانس حوزه مدیرعامل شرکت برگزار شد ، مهندس صفدری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به نقش مهم خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و خدمت صادقانه و مجاهدانه خبرنگاران متعهد و مؤمن به اسلام و انقلاب ، حرفه خبرنگاری را
حرفه ای سخت ، حساس و بسیارمهم تلقی کرد . وی همچنین با اشاره به نقش شهداء بیان داشت که اصحاب زحمتکش و خدوم رسانه و خبردرمجموعه عزیزان بسیاری را تقدیم اسلام و انقلاب و ایران کرده اند .

مدیرعامل آبفای شرق استان تهران درادامه تصریح کرد : شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران افتخار دارد که همیشه پاسخگوی خبرنگاران بوده و هست و خبرنگاران را یاریگر خود درراستای آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص رعایت الگوی مصرف آب می داند .

خبرنگار1

همچنین ایشان نظربه کمبود منابع آبی ، عنوان نمود : این شرکت با تلاش شبانه روزی همکاران مجموعه  و رعایت الگوی مصرف
توسط مشترکین در صدد عبور از فصل گرما بوده و با توجه به فرارسیدن ایام هفته دولت ، خبرهای نوید بخشی را برای مردم شریف منطقه داشته که در زمان مقرر به اطلاع مردم عزیز رسانده خواهد شد .

درادامه این برنامه عباسعلی جوادی مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی با سرودن اشعاری در وصف خبرنگاران ، توضیحاتی را در مورد زندگی شهید صارمی و نحوه به شهادت رسیدن ایشان بیان داشته و اهمیت وظیفه خبرنگاران را نسبت به قداست و گرامی داشتن این شهید عزیز ،
 یاد آور شدند .

لازم به ذکر است دراین مراسم خبرنگاران رسانه ها نیز به بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود درزمینه اطلاع رسانی و انجام امورفرهنگی پرداختند .

 درپایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی توسط آبفای شرق استان تهران از خدمات ارزنده خبرنگاران رسانه ها قدردانی به عمل آمد .
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید