اخبار

بازدید معاون عمرانی استاندار تهران از تاسیسات آب و فاضلاب شهر پردیس

بازدید معاون عمرانی استاندار تهران از تاسیسات آب و فاضلاب شهر پردیس
معاون عمرانی استاندار تهران از طرح های آبرسانی در شهر پردیس بازدید کرد.

بازدید معاون عمرانی استاندار تهران

از تاسیسات آب و فاضلاب شهر پردیس

معاون عمرانی استاندار تهران از طرح های آبرسانی در شهر پردیس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، در جریان این بازدید علاوه بر مهندس کریمی معاون عمرانی استاندار تهران ، مسولانی همچون مهندس پرورش مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ، مهندس حیدری فرماندار پردیس ، محمد لاله شهردار پردیس ، مهندس صفدری مدیرعامل آبفای شرق و دیگر مسولان شهری و شهرستانی حضور داشتند.

بنابر این گزارش ، مسولان یاد شده در جریان بازدید از طرح های عمرانی و خدماتی شهر نخست  ، از تصفیه خانه آب این شهر بازدید بعمل آوردند.

بنابر اعلام کارشناس فنی تصفیه خانه فوق ، این تصفیه خانه آب  ، مدرن ترین مرکز تصفیه آب کشور است که بر اساس طرح های ارائه شده در آن از سوی مجریان پروژه ، در حال حاضر آب آشامیدنی شهر پردیس از نظر کیفیت نسبت به آب تهران در سطح بالاتری قرار دارد.

همچنین بنابر اعلام کارشناسان آبفای شرق ، این پروژه کار خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده و به گفته مسولان امر به زودی به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

بر اساس این گزارش  در ادامه برنامه ، مجموعه تصفیه خانه فاضلاب شهر پردیس  واقع در جنوب شرقی شهر (کرشت) مورد بازدید قرار گرفت.

کارشناس  فنی تصفیه خانه فاضلاب شهر پردیس در توضیحاتی ضمن اشاره به  پیشرفت عملیات ساخت این پروژه اظهار داشت : این طرح به منظور ساماندهی پسابها مراحل ساخت خود را پیگیری می کند.ضمن اینکه با اجرای طرح فوق ، آلودگی های ناشی از فاضلاب شهر از بین می رود.

همچنین طبق نقشه های طراحی شده ، این سامانه تصفیه گر فاضلاب به قابلیت تولید آب مورد نیاز برای توسعه فضای سبز نیز تجهیز خواهد شد.

گفتنی است مسولان آبفا با توجه به حضور معاون عمرانی استاندار تهران در بازدید فوق  ، قول حمایت استانداری را در راستای  تسریع در تامین منابع  مالی جهت اتمام  عملیات اجرایی ساخت تصفیه خانه فاضلاب پردیس گرفتند.

 

۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید