اخبار

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران کارگاه آموزشی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) برگزار شد

با هماهنگی معاونت برنامه ریزی آبفای شرق استان تهران کارگاه آموزشی سیستمهای مدیریت یکپارچه (IMS) با حضور معاونین ، مدیران و رابطین حوزه ها ی مختلف شرکت در سالن اجتماعات واحد بهره برداری بومهن برگزار شد.

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران

کارگاه آموزشی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) برگزار شد

با هماهنگی معاونت برنامه ریزی آبفای شرق استان تهران کارگاه آموزشی سیستمهای مدیریت یکپارچه (IMS)  با حضور معاونین ، مدیران و رابطین حوزه ها ی مختلف شرکت در سالن اجتماعات واحد بهره برداری بومهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران به نقل از سید حسین حسینی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت ، امروزه همزمان با رشد روزافزون صنعت و تکنولوژی ، اکثر سازمانها به نقش سیستم در هدایت و یکپارچگی فعالیتها و فرآیندهای کاری پی برده اند. بنابر این دلایل ، علاوه بر پیاده سازی سیستمهای تضمین کیفیت و مدیریت زیست محیطی و همچنین به دلیل اهمیت کنترل ریسکها و خطرات به دنبال دستیابی به سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت نیز بوده اند.

وی در ادامه افزود : با توجه به اینکه سیستم های استاندارد کیفیت ، محیط زیست ، ایمنی و بهداشت شغلی دارای یک ساختار مشابه هستند بنابر این تمامی سیستمهای مدیریتی فوق در قالب سیستم مدیریت یکپارچه IMS ، قابل بهره برداری و اجرا هستند.

در همین راستا کارگاه آموزشی فوق با حضور معاونین ، مدیران و رابطین حوزه های مربوطه شرکت برگزار و طی آن مدرس دروه مهندس عبادی توضیحاتی در خصوص اهمیت استقرار سیستم مدیریت یکپارچه و نیز بررسی سیر چرخه بهبود دمینگ (PDCA) در پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)  را برای حاضرین در جلسه ارائه کرد.

بنابر این گزارش در صورت استقرار کامل سیستم IMS  ، می توان به یکپارچگی فعالیت های ایمنی ، بهداشت و زیست محیطی و بهبود کلیه فرآیندهای شرکت آبفای شرق رسیده و در نهایت تحقق اهداف سازمانی و مشارکت بخشهای درون و برون سازمانی را در بر داشته باشد.

 

۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۵:۱۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید