اخبار

به همت دفتر روابط عمومی آبفای شرق استان تهران دوره آموزش خوشنویسی برای همکاران برگزار شد

به همت دفتر روابط عمومی آبفای شرق استان تهران دوره آموزش خوشنویسی برای همکاران برگزار شد
به پیشنهاد و همت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران کلاس آموزش خوشنویسی تحریری ویژه همکاران علاقه مند برگزار شد.

به همت دفتر روابط عمومی آبفای شرق استان تهران

دوره آموزش خوشنویسی برای همکاران برگزار شد

به پیشنهاد و  همت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران کلاس آموزش خوشنویسی تحریری ویژه همکاران علاقه مند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، عباسعلی جوادی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت در خصوص برپایی دوره فوق اظهار داشت: یکی از کمالات هر انسان ، خط خوش می باشد که باعث ایجاد جذابیت و همچنین ایجاد انگیزش ارتباطی بین انسانها می شود.

وی افزود: خوشنویسی یکی از هنرهای شاخص در پهنه سرزمین اسلامی و زبان هنری مشترک برای تمامی مسلمانان است به طوری که این هنر نزد  مسلمانان ارزش ویژه داشته و در ایران اسلامی  نیز ازآن در نگارش قرآن کریم بسیار استفاده شده است.

مدیر روابط عمومی آبفای شرق ادامه داد: در راستای موافقت مقام ارشد شرکت با برگزاری دوره فوق و توزیع فراخوان در واحدهای مختلف شرکت تعداد زیادی از همکاران علاقه مند به این هنر ثبت نام کردند .

لازم به ذکر است دوره فوق  توسط آقای نوری نیا از  پرسنل  دفتر روابط عمومی که  دارای مدرک ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران  می باشد ،  هفته ای یک بار در سالن کنفرانس آبفای بومهن جهت همکاران برگزار می شود و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۵:۱۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید