اخبار

بازدید امام جمعه شمیرانات از تصفیه خانه فاضلاب لواسان

بازدید امام جمعه شمیرانات از تصفیه خانه فاضلاب لواسان
حجت الاسلام دعاگو امام جمعه شمیرانات به اتفاق جمعی از مسولان این شهر از تصفیه خانه فاضلاب لواسان بازدید و از نزدیک از مراحل پیشرفت و چگونگی روند اجرایی پروژه مطلع شدند.

بازدید امام جمعه شمیرانات از تصفیه خانه فاضلاب لواسان

حجت الاسلام دعاگو امام جمعه شمیرانات  به اتفاق جمعی از مسولان این شهر از تصفیه خانه فاضلاب لواسان بازدید و از نزدیک از مراحل پیشرفت و چگونگی روند اجرایی پروژه مطلع شدند.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ،  در این بازدید رضا جعفری سرپرست  دفتر طرح فاضلاب لواسان و رودبار قصران طی توضیحات تکمیلی ، نحوه عملکرد سیستم و مراحل تصفیه فاضلاب را برای بازدید کنندگان تشریح کرد.

بر اساس این گزارش امام جمعه شمیرانات در ادامه ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی همکاران شرکت آب و فاضلاب ،توصیه هایی در خصوص نحوه استفاده از پساب تصفیه خانه و صرفه جویی در مصرف آب ارائه نمود.

وی همچنین تصریح کرد: آب از اساسی ترین نیاز های مردم است و با توجه به کمبود آب باید قدر این نعمت الهی را بدانیم و آن را بیهوده مصرف نکنیم.

حجت الاسلام دعاگو همچنین در رابطه با سرعت واگذاری انشعابات فاضلاب و الزام مشترکین به خرید انشعاب و راه اندازی کامل شبکه و جمع آوری فاضلاب تاکید کرد تا مردم هرچه سریع تر  از مزایای بهداشتی و زیست محیطی طرح فاضلاب بهره مند شوند.

۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۳:۱۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید