اخبار

ترمیم شکستگی لوله اصلی انتقال آب در شهر دماوند

مدیر امور بهره برداری آبفای شهر دماوند از حادثه شکستگی لوله اصلی انتقال آب در شهرک محک این شهر خبر داد.

ترمیم شکستگی لوله اصلی انتقال آب در شهر دماوند

مدیر امور بهره برداری آبفای شهر دماوند از حادثه شکستگی لوله اصلی انتقال آب در شهرک محک  این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، اسدا... سلطان محمدی در این خصوص اعلام کرد : امور بهره برداری دماوند در هفته دوم فروردین ماه جاری با حادثه شکستگی در شهرک محک انتهای فاز یک فرهنگیان مواجه شد که به دنبال آن و علی رغم وجود محدودیتها ، همکاران بلافاصله وارد عمل شده و با تلاشی بی وقفه نسبت به رفع آن اقدام کردند.

مدیر آبفای دماوند در ادامه اعلام کرد : با توجه به اینکه در چند نقطه در فاصله چند متری محل حادثه آب تخلیه می شد و تشخیص محل اصلی را دشوار کرده بود ، همچنین با وجود تاسیسات بسیار از جمله خط انتقال 400 میلی متری مخزن فرهنگیان به مخزن محک، خط اصلی شبکه توزیع با خط 250 میلی متر پلی اتیلن، خط 160 میلی متری پمپاژ موقت فرهنگیان و خط 110 میلی متری شبکه توزیع در فاز یک فرهنگیان در محدوده مورد نظر و نیز عبور  تاسیسات اصلی گاز و شبکه مخابرات از محل مربوطه ، ضمن هماهنگی با ارگانهای مذکور و با همه مشکلات مورد اشاره همکاران در اسرع وقت در محل حضور یافته و با انجام چند سنداژ اولیه و قطع خطوط مختلف محل اصلی شکستگی را تشخیص داده و با حفاری به محل حادثه دست یافتند.

لازم به توضیح است لوله اصلی شبکه توزیع قسمت مرکزی شهرک محک با قطر 250 میلی متر بوده که بدون وقفه و با حضور همکارانی که حتی در مرخصی بسر می بردند تعمیر و ارائه خدمات و آبرسانی به شهروندان ادامه یافت.

 

 

۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۱۴:۱۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید