اخبار

طرح آبرسانی به پروژه 72 واحدی "مسکن مهر" گل نرگس در ارجمند فیروزکوه به بهره برداری رسید

مدیر امور بهره برداری ارجمند از بهره برداری طرح آبرسانی به پروژه 72 واحدی "مسکن مهر" گل نرگس در ارجمند فیروزکوه خبر داد.

طرح آبرسانی به پروژه 72 واحدی  "مسکن مهر" گل نرگس

در ارجمند فیروزکوه به بهره برداری رسید

مدیر امور بهره برداری ارجمند از بهره برداری  طرح آبرسانی به پروژه 72 واحدی  "مسکن مهر" گل نرگس در ارجمند فیروزکوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران، محمد رضا عباسی ضمن اعلام این خبر ابراز داشت: آبفای شهر ارجمند نسبت به آبرسانی پروژه 72 واحدی مسکن مهر "گل نرگس" که توسط موسسه خیرین مسکن ساز امام علی (ع) به منظور اسکان افراد بی سرپناه و فاقد مسکن احداث شده است اقدام کرد.

وی افزود: پروژه های مسکن مهر یکی از مهمترین برنامه های دولت برای رفع محرومیت زدایی و کمک به قشر کم درآمد جامعه در سراسر کشور است که با جدیت هرچه بیشتر در شهرهای تحت پوشش آبفای شرق  در حال اجرا  است.

وی در ادامه افزود: این پروژه  عظیم  ملی با توسعه شبکه و لوله گذاری به طول 400 متر از جنس پلی اتیلن و در قطرهای 110 و 90 با فشار 10 اتمسفر و نصب انشعاب با همت و مساعدت مدیر عامل، معاونین و تلاش شبانه روزی پرسنل آبفای ارجمند در اسفند ماه جاری به اتمام و مورد استفاده مشترکین مسکن مهر 72 واحدی قرار گرفت.

۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید