اخبار

دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شق استان تهران با فرمانداران شهرستانهای دماوند و پردیس

دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شق استان تهران با فرمانداران شهرستانهای دماوند و پردیس
مهندس اسدی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران طی دیدارهای جداگانه به همراه مدیران واحدهای بهره‌برداری دماوند و پردیس با مهندس محمودی‌فر و مهندس مهاجر فرمانداران جدید شهرستانهای دماوند و پردیس دیدار کردند.

دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شق استان تهران

با فرمانداران شهرستانهای دماوند و پردیس

مهندس اسدی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران طی دیدارهای جداگانه  به همراه مدیران واحدهای بهره‌برداری دماوند و پردیس با  مهندس محمودی‌فر و مهندس مهاجر فرمانداران جدید شهرستانهای دماوند و پردیس  دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، مهندس اسدی ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان پردیس و آرزوی موفقیت برای ایشان، گزارشی از وضعیت آب شهرستان  یاد شده ، کاهش بارندگی و سطح آب سفره های زیرزمینی ، نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرحها و پروژه های آبرسانی در حال اجرا بویژه ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پردیس و نیز محدودیت های منابع تامین مالی برای اجرای طرحها، ارائه نمود.

مدیرعامل آبفای شرق همچنین در این  دیدار با اعلام اینکه اکثر تعهدات شرکت آبفا در راستای اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب مسکن پردیس رو به اتمام است افزود : این شرکت تمام توان و تلاش خود را در زمینه ارائه خدمات در حوزه  آبفا ارائه کرده است .

در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان  پردیس با اولویت قرار دادن موضوع آب ، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری برای رفع مشکلات  به ویژه در بخش جذب اعتبارات عمرانی اعلام نمود.

       بنابر این گزارش در دیدار مدیرعامل آبفای شرق با فرماندار دماوند ، مهندس اسدی تاکید کرد با عنایت به سرریز جمعیت در شهرهای شرق استان تهران، شرکت آبفای شرق تمهیدات لازم را در امر خدمات رسانی اندیشیده است که انشا ا... با حمایتهای سایر دستگاه‌های اجرایی به ویژه حمایتهای فرمانداری دماوند بتوانیم در اجرای هر چه بهتر تامین و توزیع آب گامهای مثمر ثمری برداریم.

در ادامه فرماندار دماوند نیز ضمن تشکر و قدردانی از همکاران آبفای شرق هماهنگی و همکاری هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی شهرستان خصوصا شرکت آبفای شرق استان تهران در راستای رفع مشکلات مردم را خواستار شد.

۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۴۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید