اخبار

در محدوده آبفای شرق استان تهران واحد بهره‌برداری لواسان به دوربین مدار بسته تجهیز شد

در محدوده آبفای شرق استان تهران واحد بهره‌برداری لواسان به دوربین مدار بسته تجهیز شد
سرپرست امور بهره‌برداری آبفای لواسان اقدامات انجام شده این واحد را طی مهرماه سال جاری تشریح کرد.

در محدوده آبفای شرق استان تهران

واحد بهره‌برداری لواسان به دوربین مدار بسته تجهیز شد

سرپرست امور بهره‌برداری آبفای لواسان اقدامات انجام شده این واحد را طی مهرماه سال جاری تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، مهدی واعظی در این خصوص اظهار داشت : در راستای افزایش ضریب حفاظتی و حراستی مخزن 5000 مترمکعبی اصلی شهر لواسان ، همچنین انبار مرکزی و ورودی ساختمان اداری این واحد با استفاده از دوربین‌های بلا استفاده آنالوگ موجود در دفتر حراست شرکت با کم‌ترین هزینه مجهز به دوربین مدار بسته شدند.

سرپرست امور بهره‌برداری لواسان در ادامه افزود: با بررسی میدانی  صورت گرفته از شبکه توزیع و انتهای خطوط توزیع در شهر لواسان نسبت به شناسایی حدود 3 لیتر آب از انتهای شبکه توزیع در منطقه کوهپایه‌ای مخزن قدیم ناران که در اثر شکستگی از لوله آزبست خارج می‌شدو به زعم مردم محلی ، آب چشمه تصور می‌شد اقدام شد و در پی رفع حادثه فوق و قطع لوله مذکور ، این میزان هدر‌رفت به شبکه توزیع بازگشت و یک فقره انشعاب غیر مجاز نیز بر روی این خط جمع‌آوری شد.

بنابر اعلام سرپرست آبفای لواسان طی مهرماه سال جاری با توجه به پمپاژ مستقیم ایستگاه پمپاژ ناران به شبکه شهر لواسان و اهمیت موضوع یک فقره تابلو برق دو مداره جدید 30 کیلووات و دو فقره الکتروپمپ جدید خریداری و نصب شد.

همچنین یک فقره تابلو برق دو مداره  جدید 55 کیلووات و دو فقره الکتروپمپ جدید در ایستگاه پمپاژ تیمورآباد در مرحله نصب قرار گرفت.

مهدی واعظی در ادامه ضمن اشاره به 420 متر اصلاح و توسعه شبکه طی زمان یاد شده ابراز داشت: با توجه به فرا رسیدن فصل بارش ایزوگام تاسیسات و اتاقک‌های کنترل و فرمان شهر لواسان انجام شد.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۵:۲۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید