اخبار

گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب در مدارس شهرهای رودهن و پردیس

گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب در مدارس شهرهای رودهن و پردیس
کارکنان دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در راستای ادامه تعامل با ادارات آموزش و پرورش شهرهای تحت پوشش و اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی – ترویجی مصرف بهینه آب ، در مدارس ابتدایی شهرهای پردیس و رودهن حضور یافتند.

گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب در مدارس شهرهای رودهن و پردیس

کارکنان دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در  راستای ادامه تعامل با ادارات آموزش و پرورش شهرهای تحت پوشش و اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی ترویجی مصرف بهینه آب ، در مدارس ابتدایی شهرهای پردیس و رودهن حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران، کارشناسان دفتر روابط عمومی شرکت به همراه عروسک قطره ضمن حضور در مدارس ایثار شهر پردیس و آفتابگردان شهر رودهن به اجرای برنامه نمایش عروسکی پرداختند.

بر اساس این گزارش ، کارشناس روابط عمومی آبفای شرق با پراهمیت عنوان کردن نقش آب در زندگی به دانش‌آموزان گفت : حفظ و نگهداری از آب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و همه باید در حفظ این نعمت خدادادی خود را سهیم بدانند.

وی افزود: هر یک از دانش‌آموزان می‌توانند به عنوان یکی از حامیان آب در بین خانواده‌های خود فرهنگ مصرف بهینه آب را گسترش داده و روش‌های مصرف درست آب را به افراد خانواده خود یادآوری کنند.

لازم به توضیح است در پایان برنامه نمایشی فوق مسابقه‌ای اجرا و از سوی شرکت آبفا جوایزی به دانش‌آموزان اهدا‌ء شد.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۴:۳۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید