اخبار

حضور شرکت آب وفا ضلاب شهر لواسان در مانور کاهش بلایای طبیعی

حضور شرکت آب وفا ضلاب شهر لواسان در مانور کاهش بلایای طبیعی
روز سه شنبه 23 مهر ماه همزمان با چهارمین روز از هفته کاهش بلایای طبیعی ، اکیپ بحران امور بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب لواسان همگام با سایر ارگانهای دولتی و خصوصی در مانور امداد و نجات که از پیش طرح ریزی شده بود شرکت کرد.

حضور شرکت آب وفا ضلاب شهر لواسان در مانور کاهش بلایای طبیعی

روز سه شنبه 23 مهر ماه همزمان با چهارمین روز از هفته کاهش بلایای طبیعی ، اکیپ بحران امور بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب لواسان   همگام با سایر ارگانهای دولتی و خصوصی در مانور امداد و نجات که از پیش  طرح ریزی شده بود شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، مهدی واعظی سرپرست امور بهره‌برداری آبفای لواسان در این خصوص اظهار داشت: با عنایت به فرا رسیدن هفته کاهش بلایای طبیعی ،این مانور با همکاری ادارات و نهادهای مربوطه در راستای آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در مواقع بحرانی برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این مانور با اطلاع از طریق پخش آژیر خطر شروع و سپس کلیه دستگاه‌های اجرایی شرکت کننده در مانور حضور یافته و هر‌کدام به وظایف محوله خود عمل کردند.

سرپرست امور بهره‌برداری لواسان برطرف کردن نشت و ترکیدگی شبکه آب و قطع برق، رفع حوادث ایجاد شده برای شهر، توزیع آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و رسیدگی به مصدومان را از جمله مواردی دانست که در این مانور مورد تمرین قرار گرفت.

 

۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید