اخبار

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد نشست هم‌اندیشی نظام پیشنهادات

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد نشست هم‌اندیشی نظام پیشنهادات
با حضور معاونین، مدیران ، روسای ادارات بهره‌برداری و کارشناسان رابط نظام پیشنهادات ، نشست هم‌اندیشی در خصوص نظام پیشنهادات در محل سالن کنفرانس امور آبفای بومهن برگزار شد.

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

نشست هم‌اندیشی نظام پیشنهادات

با حضور معاونین، مدیران ، روسای ادارات بهره‌برداری و  کارشناسان رابط نظام پیشنهادات ، نشست هم‌اندیشی در خصوص نظام پیشنهادات در محل سالن کنفرانس امور آبفای بومهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران، سید حسین حسینی معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت ضمن اشاره به اهداف برگزاری دوره فوق مدیریت مشارکتی را فرآیندی جهت جلب مشارکت فردی و گروهی کارکنان در جهت حل مسائل سازمان و بهبود مستمر در تمام ابعاد آن عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: یکی از عوامل مهم رشد و توسعه کشورها، اهمیت دادن به فکر و اندیشه نیروی انسانی و استفاده صحیح از آن است و یکی از بهترین راه‌های استفاده از فکر بشر و این سرمایه بزرگ خلقت، اجرای نظام پیشنهادهاست که برای دستیابی به این مزایا باید ابتدا نسبت به بسترسازی و استقرار نظام پیشنهادات در شرکت اقدام کرد.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آبفای شرق  همچنین ابراز داشت: در همین راستا این معاونت نسبت به برگزاری سمینار نظام پیشنهادات با حضور یکی از اساتید برجسته و صاحب‌نظر در نظام پیشنهادات (دکتر سعید فتح اللهی راد) اقدام کرد.

بر اساس این گزارش در نشست مذکور  مباحثی چون تعاریفی در زمینه نظام پیشنهاد ها ، ویژگی‌ها ، ارکان و عوامل موفقیت نظام پیشنهادهای مدرن و نظام پیشنهادها در سازمانها، نقش و جایگاه مدیران در نظام پیشنهادها و نقش کارگروه‌ها در نظام پیشنهاد‌ها ارائه شد.

گفتنی است طبق ارزیابی بعمل آمده، میانگین مشارکت همکاران در برنامه فوق حدود 64 درصد بوده است.

۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید