اخبار

مدیر امور آبفای بومهن : بومهن از ابتدای امسال با قطع آب مواجه نشده است

مدیر آبفای شهر بومهن اعلام کرد: از ابتدای سال 92 تاکنون دربخش شبکه و تاسیسات با راه اندازی یک حلقه چاه با آبدهی 10 لیتر بر ثانیه مصرف مشترکین در فصل گرما را جبران و مشکل قطع آب را برطرف کرده‌ایم.

 مدیر امور آبفای بومهن :

بومهن از ابتدای امسال با قطع آب مواجه نشده است

مدیر آبفای شهر بومهن اعلام کرد: از ابتدای سال 92 تاکنون دربخش شبکه و تاسیسات با راه اندازی یک حلقه چاه با آبدهی 10 لیتر بر ثانیه مصرف مشترکین در فصل گرما را جبران و مشکل قطع آب را برطرف کرده‌ایم.

ˈ به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، مراد فرحتˈ ضمن اشاره به اینکه در سالهای گذشته این منطقه با مشکل قطع آب مواجه بوده است اظهار داشت: برغم مشکلات محدودیت منابع آب با همت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب  شرق استان تهران  و تلاش شبانه‌روزی کارکنان مجموعه موفق شدیم خروجی چاه مذکور را با انتقال به شبکه بهره برداری کنیم.
وی  در ادامه با اشاره به عملکرد آبفای بومهن از ابتدای سال 92 تاکنون گفت: توسعه شبکه جدید، اصلاح شبکه فرسوده به میزان دو هزار و 480متر ، 97 مورد بازسازی کامل انشعابات فرسوده، تعمیرات حوادث شبکه 184 مورد و بازدید مانورشیرهای فشارشکن 250مورد بوده است.
مدیر امور بهره‌برداری آبفای بومهن افزود: بازدید شیرهای شبکه توزیع بالغ بر700 مورد، بازدید شیرهای خطوط انتقال بالغ بر یک هزار و 400 مورد آبرسانی به مناطق جدید در بخش کشاورزی، خرید دریچه حوضچه شیرآلات 45 مورد و انجام نمونه برداری و کنترل کیفی منابع آب 800 مورد از نقاط شبکه از جمله فعالیت‌های این امور از ابتدای سال تا کنون بوده است.
وی همچنین واگذاری 384 مورد انشعاب جدید، 414 مورد نصب انشعاب جدید، 80 مورد تعویض کنترهای فرسوده، 12 هزار مورد پلاک کوبی مشترکین جهت شناسایی آنان، واگذاری بخشی از خدمات مشترکین جهت تسریع درامور مشترکین واگذاری قرائت کنتوربه بخش خصوصی را از دیگر اقدامات آبفای بومهن در راستای خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان عنوان کرد.
مدیرآبفای بومهن واگذاری امداد و حوادث به بخش خصوصی را از دیگر اقدامات آبفای بومهن خواند و افزود: انتقال این بخش درمرحله جذب پیمانکاراست.
فرحت ضمن اشاره به  تشکیل اکیپ جمع آوری انشعابات غیرمجاز گفت:این اکیپ از یک ماه گذشته فعالیت خود را آغاز کرده وتا کنون  حدود 60 مورد انشعابات غیرمجاز را جمع آوری کرده است.
مدیرآبفای بومهن با اشاره به تامین تجهیزات اتصالات و تاسیسات آبرسانی در داخل کشور گفت:  خوشبختانه برای تامین این امکانات وابستگی به خارج از کشور نداریم و تحریم ها تاثیر چندانی در این دستگاه نداشته است.
مدیر امور بهره‌برداری آبفای بومهن در پایان  با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی این امور برای رفع مشکلات آبرسانی خاطرنشان کرد:  قسمتهای شبکه توزیع به دلیل فرسودگی و طراحی شده توسط طرح هادی شهر باید اصلاح و به روز شود که اقدامات  آبفای بومهن درراستای نصب شیرفشارشکن، اصلاح شبکه های فرسوده و توسعه مناطق جدید درمحدوده شهری در دست اقدام است.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید