اخبار

مدیر امور بهره‌برداری آبفای دماوند خبر داد عملیات شسشتوی مخازن 34 هزار و 500 مترمکعبی ذخیره آب

مدیر امور بهره‌برداری آبفای دماوند خبر داد عملیات شسشتوی مخازن 34  هزار و 500 مترمکعبی ذخیره آب
اسدالله سلطان محمدی از عملیات شستشوی مخازن آب در شهر دماوند خبر داد و اظهار کرد: مخازن 34 هزار 500 متر مکعبی ذخیره آب در شهر دماوند با هدف کیفیت ‌بخشی و بهداشتی کردن آب شرب، شستشو شد.

مدیر امور بهره‌برداری آبفای دماوند خبر داد

عملیات شسشتوی مخازن 34  هزار و 500 مترمکعبی ذخیره آب

 

اسدالله سلطان محمدی از عملیات شستشوی مخازن آب  در شهر دماوند خبر داد و اظهار کرد: مخازن 34  هزار 500  متر مکعبی ذخیره آب در شهر دماوند  با هدف کیفیت ‌بخشی و بهداشتی کردن آب شرب، شستشو شد.

 به گزارش روابط عمومی آبفای  شرق استان تهران ،مدیر امور بهره‌برداری  آب و فاضلاب دماوند با اعلام این خبر  عنوان داشت: در راستای بهبود شرایط بهره‌برداری و اعمال کنترل کیفی طبق سنوات گذشته و با برنامه‌ریزی قبلی ،طی فروردین و اردیبهشت‌ماه سال جاری  نسبت به شستشو و گندزدایی تمامی  مخازن ذخیره آب در شهر دماوند   اقدام شد .

وی با بیان این‌که شستشو و لایروبی مخازن ذخیره به عنوان محل نگهداری و توزیع آب شرب مصرفی شهروندان از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است، افزود: به همین منظور و به همت اکیپ‌‌های بهره‌برداری و اتفاقات اداره آبفای دماوند  34 هزار 500  متر مکعب مخازن ذخیره آب شرب مورد شستشو و لایروبی قرار گرفت که این مهم علاوه بر موثر بودن در ارتقای بهداشت آب، در کیفیت آن نیز تا حد قابل ملاحظه‌‌ای موثر خواهد بود.

سلطان محمدی ‌ تصریح کرد: اداراه آبفای شهری دماوند  در راستای رسالت خطیر خود مبنی بر تولید و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی برای شهروندان، هر ساله  اقدام به شستشو و لایروبی مخازن ذخیره آب شرب و همچنین شستشوی شبکه در این شهر می‌‌کند.

۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید