اخبار

در شهرهای پردیس و بومهن انجام شد واگذاری خدمات 22 گانه امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از واگذاری خدمات 22 گانه امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

در شهرهای پردیس و بومهن انجام شد

واگذاری خدمات 22 گانه امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از واگذاری خدمات 22 گانه امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان تهران ، مهندس محمد صادق اسدی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای تحقق اهداف دولت خدمتگزار و همچنین ضرورت اجرای سیاستهای ابلاغی در راستای واگذاری خدمات 22 گانه امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت ، خدمات قابل ارائه به مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.

مدیرعامل آبفای شرق استان تهران افزود : پس از هماهنگی با اداره مخابرات جهت افزایش پهنای باند اینترنت و همچنین نصب دستگاه pos  در دفاتر پیشخوان به منظور تسهیل و تسریع در انجام کار ، کلیه خدمات فقط توسط دفاتر پیشخوان دولت انجام می گیرد.

مهندس اسدی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر اقدامات مربوطه انجام گرفته و با توجه به مصوبه هیات مدیره شرکت در خصوص شهر محوری ،بنابر سیاستهای تدوین شده در نظر است تمامی خدمات فروش و پس از فروش ادارات بهره برداری بومهن و پردیس به طور کامل از طریق دفاتر پیشخوان پیشخوان مستقر در شهرهای مذکور انجام گیرد.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۴:۵۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید